Nejlepší nápady vznikají v pět #fotočlánek

Když jsem se dnes ráno probudila na minutu přesně v pět hodin ráno, po nějakých pěti hodinách spánku, mohla jsem buď jít zase spát nebo si udělat snídani a naplánovat zajímavý den. Už asi víte, pro co jsem se rozhodla.

V Ostravské a vlastně ani žádné jiné ZOO jsem nebyla už skoro rok (naposledy jsme tam slavily babiččiny narozeniny), ale mojí hlavní motivací pro její návštěvu bylo, že jsem chtěla konečně protáhnout Tildu, moji zrcadlovku. To se mi podařilo na výbornou, jenom mí oblíbení hroši mě zklamali, jelikož se rozhodli trávit neděli šlofíčkem pod kalnou vodou, ze které se jen příležitostně vynořili, aby nabrali dech. Opice na nás pro změnu vystrkovaly zadky a ještěři nás měli na háku. Byla to zkrátka super neděle.

Lamí / pštrosí brunch.
Otravní paparazzi!


Skotský skot. Chlupaté krávy. Nebo jak já jím říkám, ťuťu ňuňu. 
To je pohodička!
Žijeme zdravě, papáme zeleninu.

Bloudi velbloudi.Sýr! Aspoň ten pštros spolupracoval.

3 comments

 1. Hezké fotky! Hlavně jaguár. :) Taky jsem v neděli uvažovala nad návštěvou ZOO, ale odradily mě davy, co tam každý víkend proudí. V Ostravě je to snad lepší, ale v Brně má stávající ZOO fakt malou kapacitu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji! :) Já jsem v žádné jiné ZOO nikdy nebyla. Už několik měsíců jsem plánovala navštívit tu Olomouckou, ale asi to nedopadne. Zvlášť teď se zkouškovým... :(

   Delete
  2. Lamyyy! Ty bych mohla sledovat celý den. S přestávkami u vyder. :D Jediné, co v ostravské ZOO postrádám, jsou surikaty.
   Hlavně musím přiznat, že ZOO udělala za poslední roky ohromný krok dopředu.
   Olomoucká stojí za návštěvu, mně se ještě moc líbila Lešná. :) Jinde jsem v posledních letech nebyla.

   Delete

Děkuji za komentář. Doufám, že se článek líbil a opět se uvidíme.